Янукович висловив свою думку щодо Лівії

Янукович наголосив, що резолюції Ради Безпеки ООН є обов'язковими до виконання всіма державами-членами організації, тому Україна неухильно виконуватиме їхні положення.

Президент Віктор Янукович наголосив, що зусилля усіх причетних до ситуації в Лівії сторін мають бути зосереджені на захисті цивільного населення.

Про це йдеться в заяві президента щодо ситуації в Лівії, поширеній його прес-службою.

"Україна вважає, що зусилля усіх причетних до ситуації у Лівії сторін мають бути, передусім, зосереджені на захисті та гарантуванні безпеки цивільного населення, в тому числі громадян України, які залишаються у Лівії з благородною гуманітарною місією допомоги хворим та постраждалим", - зазначає президент.

Янукович нагадав, що резолюції Ради Безпеки ООН є обов'язковими до виконання всіма державами-членами організації, тому Україна неухильно виконуватиме їхні положення.

"При цьому ми особливо відзначаємо положення резолюції 1973 (2011) щодо неприпустимості будь-якої форми іноземної окупації території Лівії", - підкреслив Янукович.

Він назвав принципово важливим те, що в даній ситуації мають бути збережені всі можливості для надання гуманітарної допомоги та здійснення евакуації цивільного населення, а також зазначив, що Україна готова надавати таку допомогу.

Янукович також повідомив, що Україна підтримує постійний контакт з урядами інших держав, в тому числі тими, що беруть участь у розпочатій військовій операції.

Як повідомлялося, у суботу ввечері французькі ВПС розпочали військову операцію проти сил лівійського лідера Муамара Каддафі.

Про військову операцію "Одісея. Світанок" читайте тут.

Читайте також:

ОАЕ приєдналися до війни з Лівією: на допомогу силам НАТО направлено 24 літаки

Лівія здригається від бомб: Каддафі не планує здаватися

Каддафі назвав Обаму своїм сином: що б не сталося - я буду любити тебе

Кривавий "Світанок" над Лівією: під обстрілом сил західної коаліції гинуть діти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: