Янукович висловився про Зубкова

Віктор Янукович вважає, що українські політики надмірно політизують призначення Віктора Зубкова прем`єр-міністром Росії.

Прем`єр-міністр України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що українські політики надмірно політизують призначення Віктора Зубкова прем`єр-міністром Росії.

Як передає УНІАН, таку думку Янукович висловив сьогодні журналістам в Донецьку.

"Що стосується призначення – це звичайне явище, і той ажіотаж і зайве політизування обумовлені передвиборною ситуацією в Україні, деякі політики розігрують дешеву політичну карту", - сказав Янукович.

Янукович-Путін
УНІАН
Віктор Янукович вважає, що стосунки України та Росії зараз стабільні як ніколи
Глава уряду підкреслив, що зараз відносини між Україною і Росією є стабільнішими, ніж в будь-який інший час. "Період охолодження цих відносин в 2005-2006 роках минув. З серпня 2006 року виконана величезна робота на рівні урядів, на рівні державної комісії Ющенко-Путін, яка призвела до збільшення експорту українських товарів до Росії на 65% і взаємного товарообігу на 40%", - додав Янукович.

На його переконання, реалізація спільних програм у галузі літакобудування, суднобудування і в космічній галузі найближчим часом "принесе економічні плоди для держави, народу, України і Росії".

У зв`язку з цим, Янукович висловив упевненість, що відносини між Україною і Росією, не залежно від "політичних хвиль", розвиватимуться стабільно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: