Янукович виступає за співпрацю ПР з "Єдиною Росією"

Янукович пожалівся "єдиноросам", що "критично мало керівників з державним мисленням і розумінням як працює державна машина".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович звернувся до делегатів 11-го з'їзду партії Єдина Росія, який проходить у суботу, 21 листопада, у Санкт-Петербурзі.

Під час своєї промови Янукович закликав до розвитку співпраці та обміну досвідом між регіоналами та єдиноросами.

"Політичні партії професіоналів і патріотів повинні стати справжньою школою для формування державницького класу. Ми цінуємо досвід єдиноросів, які стали стрижневою державною силою в РФ", - сказав Янукович.

Така міжпартійна співпраця, на його думку, могла б стати ще одним ефективним механізмом українсько-російського зближення.

"На перше місце виходить створення гнучкої ефективної машини виконавчого механізму. Ключове значення для цієї проблеми набуває людський фактор - кадри вирішують все. Критично мало керівників з державним мисленням і розумінням як працює державна машина", - поскаржився Янукович.

"Без здорової і свіжої крові ми можемо на десятиліття загрузнути в корупції і управлінському феодалізмі, тому я великі надії пов'язую з партійним активом Партії регіонів, і я думаю, що в Єдиній Росії стоїть це ж питання", - припустив він.

Читайте також:

Янукович приймає участь у з'їзді "Єдиної Росії"

Янукович зірвав голос, розповідаючи про підвищення зарплат

Партія регіонів: любити Україну – не "мєлочь по карманам тиріть"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: