Янукович виступить з промовою в ООН

У Нью-Йорку глава української держави візьме участь у роботі 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Президент Віктор Янукович 22 вересня виступить з промовою на пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН високого рівня. Його промова буде присвячена прогресу у досягненні цілей розвитку, визначених у Декларації тисячоліття.

Як повідомляє прес-служба президента, у Нью-Йорку глава української держави візьме участь у роботі 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

23 вересня президент виступить в Атлантичній раді США та у рамках загальних дебатів 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Спочатку Янукович повинен зробити доповідь на тему "Цілі розвитку тисячоліття - Україна" (підготовлений Міністерством економіки), а потім ще раз виступити з розповіддю про курс зовнішньої і внутрішньої політики України й про те, як проходять реформи.

Окрім того, програма візиту передбачає низку двосторонніх зустрічей Януковича. Серед них – з головуючим на 65-й сесії ГА ООН Йозефом Дайсом, президентом Австрії Хайнцом Фішером, прем’єр-міністром Канади Стівеном Харпером.

Також Янукович поспілкується з керівництвом українських громадських організацій США.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович під час візиту у США на саміт Генасамблеї має намір дати інтерв'ю одному з провідних американських ЗМІ - на даний момент планується Wall Street Jornal, газета, яка найбільше звинувачує президента України в недемократичності.

Читайте також:

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Діаспора зіпсує Януковичу візит до США

Політолог: Янукович поїхав в США потусуватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: