Янукович виступив проти федералізації України

Україна - унітарна держава, і це передбачає більше прав регіонів, заявив Янукович і заперечив ідею деяких своїх однопартійців.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна є унітарною і демократичною державою та заперечив ідею її федерального устрою.

Про це він сказав в інтерв'ю тижневику "2000", коментуючи поширену думку про те, що ідеальним варіантом державного устрою України була б федералізація.

"Україна - унітарна держава. Крапка", - підкреслив президент. "Унітарна і демократична. І це передбачає більше прав регіонів", - додав він.

За словами Віктора Януковича, створена Рада регіонів, який буде активно працювати над адміністративно-територіальною реформою. "Остання, природно, має на увазі значне збільшення прав і повноважень місцевих органів влади. Важливо, щоб система забезпечувала максимальне дотримання прав та забезпечення потреб кожного громадянина",- заявив глава держави

При цьому він висловив думку, що першочерговим завданням сьогодні є подолання наслідків помаранчевої п'ятирічки, стабілізація економічної ситуації і вихід на рейки стійкого економічного зростання та підвищення добробуту громадян, що, крім іншого, має створити можливості і для проведення інституційних реформ.

Нагадаємо, у Партії регіонів ще зовсім недавно стверджували, що Україну можна врятувати від розвалу, лише перетворивши її на федеративну державу.

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко не бачить іншої альтернативи розвитку української держави, ніж її федералізація.

Читайте також:

Спікер ВР розкритикував ідею федералізації України

Ратушняк: більшість населення Закарпаття хоче відділитися від України

Партія регіонів закликала перекроїти Україну за російським зразком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: