Янукович витратив на вибори на 30 млн гривень більше, ніж Тимошенко

Витрати кандидатів у президенти на ЗМІ були майже рівними, проте Янукович перевершив Тимошенко у витратах на виготовлення агітматеріалів.

Партія регіонів витратила на виборчу кампанію свого лідера Віктора Януковича 321 млн 992 тис 520 гривень. Такими є дані звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата на пост президента, опублікованого в "Урядовому кур'єрі" 25 лютого.

Всі кошти на проведення кампанії Януковича виділила Партія регіонів. З них на використання засобів масової інформації витрачено 281 млн 531 тис 863 гривень. Також на виготовлення матеріалів передвиборної агітації витрачено 17 млн 312 тис 612 гривень.

Розпоряджалися коштами накопичувального рахунку, відкритого у Першому українському міжнародному банку, депутати від ПР Андрій Кравець і Павло Бурлаков.

Юлія Тимошенко для проведення своєї виборчої кампанії використала 289 млн 929 тис 508 гривень.

Більша частина коштів надійшла від ВО "Батьківщина", яка висунула Тимошенко у президенти. Крім того, близько 18 млн гривень склали добровільні внески фізичних осіб.

Кандидат витратила 272 млн 677 тис 593 гривень на використання ЗМІ, на виготовлення агітматеріалів пішло 5 млн 34 тис 820 гривень.

Розпорядником коштів рахунку Тимошенко, відкритого в "Брокбізнесбанку", був перший президент України Леонід Кравчук, який став у цій виборчій кампанії довіреною особою кандидата від "Батьківщини".

Читайте також:

Ющенко на прощання призначив Черновецького членом Вищої ради юстиції

У Мєдвєдєва інавгурацію Януковича назвали "знаменною подією для України"

Янукович наступного тижня полетить у Брюссель

Главою Адміністрації Януковича став Льовочкін, його заступницею - Герман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: