Янукович виведе бідних і студентів на акції протесту

Лідер Партії регіонів обіцяє, що в разі, якщо мінімальні зарплати в Україні не підвищать до 1500 гривень, народ вже найближчим часом вийде на вулиці.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович обіцяє, що незабаром в Україні почнуться акції протесту з вимогою підвищити соціальні стандарти.

"Наші вимоги: мінімальна заробітна плата – 1500 гривень, мінімальна пенсія – 1300 гривень. Влада відмовилась йти назустріч людям", - нагадав лідер ПР.

"Навіть крайні заходи – такі, як блокування парламенту, не можуть змусити нинішню владу почути і зрозуміти страждання мільйонів українців, доведених до крайньої бідності. Влада не йде на підвищення мінімальних зарплат і пенсій. Влада дбає лише про себе", - також відзначив Янукович.

У зв'язку з цим, він пообіцяв, що "народ не дасть нинішній помаранчевій верхівці знущатися над бідними". За словами головного регіонала, вже незабаром в Україні можуть початися акції протесту.

"До наших акцій боротьби за підвищення зарплат і пенсій вже приєдналися незалежні профспілки. Не сьогодні – завтра на підтримку вийдуть молодіжні організації, студенти", - пообіцяв Янукович.

"Ми змусимо уряд почути голос народу. Ми обов’язково досягнемо мети – зарплати і пенсії в Україні будуть підвищені", - додав опозиціонер.

Нагадаємо, Партія регіонів блокує Верховну раду з вимогою підвищити мінімальні зарплати та пенсії. Після того, як 1 вересня ВР відмовилася підвищити зарплати та пенсії, вона майже не працювала.

Наприкінці березня і на початку квітня Партія регіонів вже проводила всеукраїнські акції протесту з вимогою відставки української влади.

Читайте також:

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Янукович: я був у Монте-Карло – Донбас круче!

Янукович передрік пенсіонерам холод і голод

Янукович подарував хлопчику-сироті свою мобілку й годинник

ВідеоЯнукович влаштує масові акції протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: