Янукович візьме соратницю Ющенка до себе в адміністрацію

Указ про призначення Марини Ставнійчук вже підготовлений. Як кажуть у Адміністрації президента, член Венеціанської комісії – це занадто серйозний ресурс для того, щоб залишати його опозиції.

Член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук найближчим часом буде призначена на посаду в адміністрації президента. Відповідний проект указу вже підготовлений, повідомляє джерело у Адміністрації президента.

За його словами, Ставнійчук, швидше за все, буде призначена на посаду заступника голови президентської адміністрації. У той же час, не виключено, що вона стане радником глави держави.

На новій посаді Ставнійчук буде займатися питаннями конституційного процесу, зокрема, курувати роботу Конституційної асамблеї. Крім того, до сфери її відповідальності будуть віднесені питання зміни виборчого законодавства.

Коментуючи рішення про призначення Ставнійчук в адміністрацію президента, джерело зазначило: "Член Венеціанської комісії – це занадто серйозний ресурс для того, щоб залишати його опозиції".

Сама Ставнійчук на запитання про можливість призначення на посаду в АП сказала лише: "Я це не коментую".

Як відомо, Ставнійчук є членом Венеціанської комісії (Європейської комісії за демократію через право). З 1999 по 2007 рік вона обіймала посаду заступника глави Центральної виборчої комісії.

Із червня 2007 року до березня 2010 року Ставнійчук була заступником глави секретаріату президента Віктора Ющенка - представником президента в Конституційному Суді - представником президента в ЦВК.

Читайте також:

Європа остаточно забракувала скандальний закон про мови

Венеціанська комісія невдоволена законом про вибори президента

Ставнійчук: це найбрудніші вибори за всі роки незалежності

Ставнійчук написала заяву про звільнення з Секретаріату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: