Янукович візьметься за шляхи й пенсії

Віктор Янукович планує зайнятися питаннями соціально-економічного характеру, зокрема, зверне увагу на стан доріг і розміри пенсій.

Після завершення свого передвиборчого туру і повернення з відпустки лідер Партії регіонів, прем’єр-міністр України Віктор Янукович планує зайнятися питаннями соціально-економічного характеру, зокрема, зверне увагу на стан доріг і розміри пенсій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Віктор Янукович сказав журналістам у Харкові, відповідаючи на запитання, якими будуть першими кроки прем’єра після повернення з відпустки, і яких рішень уряду можна очікувати незабаром.

"Я зараз систематизую всі матеріали, всю інформацію, яку отримав з регіонів, – передусім, це інформація про вирішення питань соціально-економічного характеру – у багатьох регіонах є проблеми забудови, довгобудів, будівництва газопроводів, водогонів", - сказав Віктор Янукович.

При цьому, зауважив він, "я побачив, що є величезна кількість доріг не відремонтованих, і різниця між регіонами достатньо велика, тому нам потрібно певну кількість доріг прийняти на баланс держави – ті, що мають республіканське значення, - і розвантажити місцеві бюджети", - сказав він. "Я вважаю, - наголосив прем’єр, - що це більше людей цікавить".

Крім того, зазначив Віктор Янукович, буде приділено увагу "тим позиціям, які ми намітили в бюджеті 2008 року", аби "відійти від зрівнялівки при виплаті пенсій, зробити розмежування пенсій і на 50% пенсій надбавки ветеранам Великої Вітчизняної війни в обов’язковому порядку, дітям війни платити". "Все, що ми намітили у програмі, ми будемо обов’язково виконувати", - сказав на завершення короткого інтерв’ю прем’єр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: