Янукович визначив головне завдання для влади

Янукович поставив головне завдання для центральної та регіональної влади: "Істотно підвищити заробітну плату".

Рівень життя в окремих регіонах не повинен відрізнятися від рівня життя країни в цілому.Про це заявив президент Віктор Янукович, повідомляє прес-служба глави держави.

"Я зроблю все, щоб люди на Львівщині, на Тернопільщині чи в будь-якому іншому західному регіоні жили не гірше, ніж у цілому по Україні", - сказав глава держави.

Янукович зазначив, що, наприклад, середня заробітна платня у Львівській області складає приблизно 1200 гривень, у той час як середній рівень заробітної плати по Україні - близько 2400 гривень.

"Такої різниці не повинно бути", - підкреслив президент, додавши, що "головне завдання, яке я зараз ставлю перед центральною та регіональною владою, - істотно підвищити заробітну плату".

В той же час Державний комітет статистики запевняє, що реальна заробітна плата в Україні у січні-квітні 2010 року виросла на 6% у порівнянні з аналогічним періодом 2009 року.

Однак, за даними профспілок, за останній рік зарплати українців у доларовому еквіваленті зменшились у півтора рази, а кількість робочих місць на українському ринку праці скоротилася майже на 1 мільйон.

Відзначимо, що прем'єр Микола Азаров пообіцяв, що протягом 2010 року мінімальні зарплати в бюджетній сфері зростуть щонайменше 5 разів.

Читайте також:

Держкомстат побачив, що зарплати українців зросли

Витрати на владу зросли до докризового рівня і перевищили 2 млрд грн

Азаров обіцяє 5 разів підняти зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: