Янукович визначив першочергові реформи на найближчий час

Президент відзначив, що буде продовжена реформа освіти, охорони здоров'я, а реформи в соціальній сфері Янукович назвав невідкладними.

 Президент Віктор Янукович заявив, що необхідно розпочати реформи в енергетичному секторі, продовжувати реформи у житлово-комунальній сфері, у сфері розвитку внутрішнього ринку, зокрема, його інфраструктури. Про це він заявив на засіданні керівної ради комітету з економічних реформ.

Янукович також відзначив, що буде продовжена реформа освіти, охорони здоров'я, а реформи в соціальній сфері президент назвав невідкладними. За його словами, вкрай необхідне реформування пенсійної системи.

Президент також закликав керівників економічного блоку розраховувати на власні сили і враховувати помилки.

"З самого початку ми повинні розраховувати на власні сили. Ми повинні врахувати ті помилки, які ми робили в минулому році. Я маю на увазі недоліки у співпраці з громадськими організаціями, з місцевими органами самоврядування", - підкреслив президент.

Він зауважив, що зростання ВВП, зниження дефіциту бюджету, стабілізація в економіки за багатьма напрямами дає надію на забезпечення економічного зростання, а також того, що відновлювальний характер економіки продовжуватиметься і в 2011 році.

Читайте також:

Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Регіонали обіцяють системну реформу охорони здоров'я та медицину "для кожного"

Уряд запевняє, що непопулярні реформи невдовзі закінчаться

ВідеоЯнукович визначив першочергові реформи на найближчий час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: