Янукович визначився, де хмарочосам не місце

Янукович переконаний: хмарочосам не місце в історичних центрах - у Києві, Львові, Чернівцях та тих містах, де їхнє спорудження руйнує історичне середовище.

Президент Віктор Янукович вимагає суворого дотримання законності у питаннях збереження об'єктів національної культурної спадщини.

Про це йшлося на засіданні Гуманітарної ради 17 березня у Києві.

"Хмарочосам не місце в історичних центрах, це однозначно: у Києві, Львові, Чернівцях та тих містах, де їхнє спорудження руйнує історичне середовище", - переконаний президент.

Президент підкреслив, що доручив Кабінету міністрів, зокрема міністру культури прискорити процес підготовки та внесення змін до закону про охорону культурної спадщини, що на сьогодні і досі перебуває у стадії погодження. "Тобто, ми прискоримо цей процес", - зазначив Янукович.

Глава держави закликав громадськість повідомляти про всі випадки порушення закону у цій сфері, зокрема, що стосується незаконного будівництва.

Президент також вказав на персональну відповідальність керівників органів влади на місцях щодо збереження об'єктів національної культурної спадщини.

"Рішення, які приймають ради усіх рівнів, - там, де встигнемо щодо відчуження об'єктів культурної спадщини, ми їх зупинимо", - наголосив Янукович.

Читайте також:

У Рівному на місці катівні тисяч українців будують готель

Янукович ветував будівельну реформу: звужуються права громадян

Київська влада пообіцяла знести незаконно розпочаті будівництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: