Янукович визнав, що вибори пройшли з недоліками

Президент заявив, що вибори мали технічні недоліки, і він вже доручив почати роботу над змінами виборчого законодавства.

Президент Віктор Янукович визнав, що місцеві вибори були організовані з недоліками.

Про це йдеться у зверненні президента, опублікованому на його офіційному сайті.

"Я визнаю, що вибори мали технічні недоліки та були складними. Було зареєстровано велику кількість кандидатів на виборчі посади всіх рівнів. Було непросто організувати процес підрахунку голосів відразу декількох видів бюлетенів", - визнав Янукович.

За його словами, на виборах люди обрали як досвідчених керівників, так і нових людей. "Цей сплав досвіду та ініціативи буде стимулювати розвиток місцевого самоврядування в Україні", - заявив він.

На думку Януковича, введення одномандатних округів дало можливість обирати лідерів, які знають місцеві проблеми і зможуть допомогти у їх вирішенні.

Він нагадав, що вже доручив почати роботу над змінами виборчого законодавства.

"Ми будемо співпрацювати з міжнародним співтовариством і кращими українськими експертами в цій області. Моя мета - мати ефективне і прозоре виборче законодавство. У ньому мають бути врегульовані всі питання виборчого процесу, незалежно від того, яку владу будуть обирати - центральну або місцеву ", - заявив Янукович.

"Зараз настав час для всіх обраних посадових осіб - від депутатів парламенту до представників місцевих рад, відкинути непорозуміння і почати працювати разом. Я закликаю всіх відкласти вузькопартійні інтереси і зосередитися на спільній роботі в ім'я народу України ", - йдеться у зверненні.

Як повідомлялося, представники місії спостерігачів Ради Європи заявили, що вибори до органів місцевої влади в Україні не відповідали повною мірою стандартам Ради Європи.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Спостерігачі: ці вибори можуть посилити негативний імідж України

Затулін побачив, що ПР розчарувала українців

Спостерігачі ЄС розповіли про недоліки місцевих виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: