Янукович визнав українські дороги загрозою національній безпеці

З 11 травня почалося оголошене ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху. Український президент закликав усіх підтримати цю ініціативу.

Президент Віктор Янукович вважає ситуацію на автошляхах України однією з головних загроз національній безпеці.

"Прикро, але за рівнем смертності від дорожньо-транспортних пригод Україна посідає п'яте місце в Європі. За офіційною статистикою, торік в аваріях загинуло 4709, травмовано – 38917 осіб. Кожен третій загиблий – молода людина віком до 29 років", - йдеться у зверненні Януковича з нагоди відкриття ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху.

Президент нагадав, що, за оцінками Світового банку, втрати української економіки від ДТП щорічно сягають 5 млрд доларів.

"Ситуація на автошляхах України стала сьогодні однією з головних загроз національній безпеці", - підкреслив він.

У зв'язку з цим Янукович зажадав вжиття рішучих заходів щодо запобігання катастрофічним наслідкам ДТП та закликав усі органи державної влади, політичні партії, рухи, неурядові організації та громадян України підтримати зазначену ініціативу Організації Об'єднаних Націй.

"Вірю в те, що спільними зусиллями, спираючись на передовий світовий досвід, ми зможемо у себе вдома протистояти цій "неоголошеній війні", - наголосив він.

Глава держави повідомив, що уже доручив Кабміну вжити необхідних заходів задля подолання кризи у сфері безпеки дорожнього руху у поточному році та формулювання перспектив такої діяльності на період десятиріччя.

Читайте також:

Українські дороги хочуть віддати приватним компаніям

Найкривавіші ДТП сучасної України

Влітку бензин коштуватиме менше 10 гривень

На кортеж Януковича подадуть до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: