Янукович вкотре оконфузився, назвавши слова Кравчука підступними (відео)

Янукович вкотре припустився прикрої помилки, переплутавши букви в слові "доступно" так, що слово прозвучало - "підступно".

Президент Віктор Янукович припустився прикрої обмовки, говорячи про екс-президента Леоніда Кравчука та його ініціативу зі створення Конституційної асамблеї, назвав розповідь Кравчука підступною замість "доступної".

Це відбулося на установчому засіданні науково-експертної групи зі створення Конституційної асамблеї, яке пройшло під керівництвом Януковича в понеділок, пише "Комерсант-Україна".

"Леонід Макарович (Кравчук) мені досить підступно розповів, як це можна організувати, і тому я прийняв його ініціативу", - сказав Янукович, вочевидь, маючи на увазі, що розповідь Кравчука була "доступною".

"Враховуючи досвід і активну політичну позицію" першого президента, чинний глава держави призначив Кравчука керівником науково-експертної групи й відповідальним за підготовку майбутньої політ реформи.

Як відомо, 21 лютого Янукович підписав указ про науково-експертну групу зі створення Конституційної асамблеї й провів перше засідання цього органа.

До складу групи увійшли 20 учених і фахівців із конституційного права і лише один політик - перший президент України Леонід Кравчук, який став головою цього органа й буде відповідальним за розробку нової редакції Конституції України.

Читайте також:

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

Відео Януковича з вінком посіло третє місце в річному рейтингу YouTube

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби

ВідеоЯнукович про "підступну" розповідь Кравчука

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: