Янукович: влада не повинна бути твердолобою, і не треба роздувати з мухи слона

Віктор Янукович не радив би своїм політичним опонентам жонглювати термінами і змішувати в одну купу політику та економіку: влада не повинна бути твердолобою.

Президент Віктор Янукович заявив, що влада не повинна бути твердолобою і ситуацію з Податковим кодексом не потрібно політизувати: "не варто роздувати з мухи слона".

Про це президент заявив газеті "Сегодня" відповідаючи на запитання щодо заяв опозиції, що вето на Податковий кодекс - вимушена поступка влади під тиском акцій протесту.

"Влада не повинна бути твердолобою. Я не радив би моїм політичним опонентам жонглювати термінами і змішувати в одну купу політику та економіку. Під час зустрічі з протестуючими підприємцями на Майдані я підкреслив, що категорично проти політизації обговорення цього документа. Не потрібно погоджувати між собою політику і податки!

Янукович наголосив, що вето є конституційним правом президента, і Податковий кодекс - не перший і, ймовірно, не останній документ, який повернувся до парламенту для доопрацювання. "Не варто роздувати з мухи слона", - підсумував глава держави.

Президент також зазначив, що зараз в Адміністрації президента розробляється проект закону про податкові канікули для реального сектора економіки.

"Ми вважаємо за необхідне допомогти підприємцям, які створюють робочі місця. Ймовірно, на початку наступного року ми ще раз повернемося до Податкового кодексу, щоб без поспіху внести необхідні поправки, що відображають потреби держави й інтереси громадян", - додав він.

Нагадаємо, 3 грудня Янукович підписав нову редакцію Податкового кодексу, а 4 грудня вона була оприлюднена.

Читайте також:

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Янукович пояснив народу, чому він ветував Податковий кодекс

Партія регіонів: нового Майдану в Україні не буде ще років 25

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: