Янукович поїхав у Львів на Раду регіонів

У зв'язку з візитом президента особливі заходи безпеки в місті вживатися не будуть.

 Президент Віктор Янукович 27 травня прибув до Львова, де проведе засідання Ради регіонів. Літак з главою держави приземлився в аеропорту "Львів".

Януковича в аеропорту зустрічали голова Львівської ОДА Василь Горбаль, мер Львова Андрій Садовий, віце-прем’єр міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, президент Федерації автоспорту Євген Червоненко та генеральний директор державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Львів" Олександр Загрева.

Як повідомляє прес-служба глави держави, також під час поїздки президент ознайомиться з ходом підготовки об'єктів до проведення в Україні фінальної частини Євро-2012, зокрема, аеропорту і стадіону. Крім того, глава держави відвідає одну з військових частин Львівської області.

За словами мера Львова Андрія Садового, у зв'язку з проведенням Ради регіонів особливі заходи безпеки вживатися не будуть.

Це буде перший візит Януковича у Львів з моменту обрання президентом. Янукович планував здійснити робочу поїздку у Львівську область 19 квітня, проте візит був перенесений.

Політологи не виключають, що візит Янукович використовуватиме для заяв про корекцію свого зовнішньополітичного курсу, який на заході країни вважають занадто проросійським. "У Львові буде багато проукраїнських заяв, які вирішуватимуть одразу дві задачі, : по-перше, спробувати завоювати на свою сторону Західну Україну, по-друге, показати Москві незалежність", - розповів політолог Вадим Карасьов.

"Янукович вже зробив неприємну для Кремля заяву про небажання погоджуватися на "нульовий варіант" по радянських активах і пасивах, і у Львові цілком логічно чекати від нього нових реверансів у бік Галичини, - погодився політолог Михайло Погребінський. - Президент відчуває, що він заборговував Заходу України".

Втім, перший заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов так не вважає: "Янукович не вестиме якусь підкилимну гру проти Росії. Це не відповідає духу стосунків між нашими країнами".

Читайте також:

У Львові Януковича пообіцяли зустріти яйцями

Янукович звернеться до народу в палаці "Україна"

Опозиція порівняла Партію регіонів з КПРС

Навчальний рік в Криму розпочнуть з передвиборчої програми Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: