Янукович вперше виступить з посланням до Верховної ради

Віктор Янукович з трибуни парламенту звернеться до депутатів та надасть оцінку подіям в країні за останні 20 років.

О 10 годині ранку 7 квітня президент Віктор Янукович вперше за час свого перебування на посаді глави держави виступить з трибуни Верховної ради із щорічним зверненням до депутатів.

"Президент у своєму виступі торкнеться всіх найбільш важливих питань життєдіяльності країни. У посланні викладені не тільки сучасний стан справ у країні, але і перспективи на майбутнє", - розповів голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Президент у своєму посланні зверне увагу, звичайно, і на аналіз ситуації, в якій перебуває країна. Але головний акцент буде зроблено на погляд у майбутнє. Які виклики постають перед країною: і в довгостроковій перспективі, і в середньостроковій, і в короткостроковій. Які, на думку президента, кроки має зробити українська влад і українське суспільство. Які реформи мають бути реалізовані найближчим часом", – сказав представник президента у Верховній раді Юрій Мірошниченко.

За інформацією "Комсомольської правди в Україні", проект виступу президента почав готуватися майже п'ять місяців, а на столі глави держави з'явився ще у лютому. Журналісти дізналися, що в доповіді піде мова про внутрішнє і зовнішнє становище України, основний акцент буде зроблено на оцінці ситуації в країні за останні 20 років, причому у всіх сферах - від економічної до гуманітарної.

Цікаво, що після звернення Янукович не відповідатиме на запитання депутатів. "Це не брифінг президента перед Верховною радою. Цей виступ - звернення до країні", - пояснив Львочкін відсутність в регламенті запитань до президента від депутатів.

Зазначимо, що минулого року Янукович так і не виступив у Раді, натомість він звернувся до народу в Національному палаці "Україна".

Тому цей виступ буде першим. При цьому у законодавчо обумовлені терміни він не вклався - раніше спікер ВР Володимир Литвин нагадав, згідно з регламентом Ради, за звичайних обставин щорічне послання проголошується до 31 березня цього року. Втім, попередник Януковича Віктор Ющенко за всю каденцію лише раз особисто зачитав своє послання до парламенту в 2006 році.

Читайте також:

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Після Великодня Януковичу влаштують новий Майдан

Віктор Янукович у Раді голосує за чотирьох (відео)

Уряд розповів, коли настане довгоочікуване "покращення вже сьогодні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: