Янукович впевнений, що Росія нічим не загрожує Криму

Лідер ПР впевнений, що всі побоювання стосовно загроз цілісності України з боку Росії є безпідставними.

Лідер Партії регіонів, кандидат у президенти Віктор Янукович вважає, що з боку Росії немає жодної загрози територіальній цілісності України в контексті Криму.

"Що стосується Криму – тут відбувається постійне нагнітання ситуації. Останні п`ять років – в контексті загрози РФ щодо територіальної цілісності України, приналежності Криму тощо. Це не мало і не має жодних підстав. Якщо є аргументи, то влада має їх виразно викласти", - сказав лідер ПР.

Інакше, за словами Януковича, такі питання завдають збитків державі. "Це не жарти, не іграшки. Це дві величезні країни, які дуже залежать одна від одної в багатьох питаннях, і в економіці - насамперед", - наголосив кандидат у президенти.

Він також висловив переконання, що "нагнітання так званого "кримського питання" лише шкодить всім напрямам наших відносин з Росією".

"Я категорично проти такої політики. Вона призводитиме лише до зниження товарообігу між нашими країнами, до недовіри один до одного, що, наприклад, може призвести до зниження прокачування газу через нашу територію, будівництва газопроводів в обхід України", - відзначив Янукович.

Він також вважає, що зараз "потрібно думати, як цю політику виправляти, і з якими аргументами потрібно починати переговори з Росією бодай у газовому питанні, як уникнути втрат в обсягах прокачування газу українською газотранспортною системою".

"Усі ці питання вирішуються лише на довірчій основі, на нормальних, зрозумілих, прозорих і прогнозованих умовах, що визначають рівень і якість відносин між державами. Така політика нинішньою владою сформована, на жаль, не була. "Помаранчеві" лише зруйнували те, що вже було побудовано до них", - підкреслив політик.

Нагадаємо, нещодавно під час візиту до Криму Янукович пообіцяв надати російській мові статус другої державної, а у відносинах двох країн слідувати спільній історії.

Читайте також:

Янукович пообіцяв слідувати спільній з Росією історії

Росія боїться, що Янукович-президент перегляне газові контракти

Україна розрахувалася з Москвою за газ золотом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: