Янукович заявив, що виграв вибори в 2004-му і нового Майдану не боїться

Президент запевнив, що не боїться повторення сценарію Помаранчевої революції, оскільки вигравав всі вибори напротязі 6 років. "В тому числі і вибори 2004 року".

Президент України Віктор Янукович запевнив, що не боїться повторення протестів на Майдані і те, що в 2004 році вибори виграв саме він.

Він також запевнив, що в Україні немає обмежень щодо проведення мітингів у будь-яких місцях.

"Я вважаю, що ніяких парканів там не повинно бути", - заявив він в інтерв'ю Бі-Бі-Сі, коментуючи встановлення паркану на Майдані Незалежності. Наявність паркану він пояснив будівельними роботами.

"Можливо, йде відновлення, ремонт Майдану. Там нещодавно стояла новорічна ялинка, вона була демонтована. Я цього не знаю, у нас немає ніякої заборони і в будь-яких місцях проводяться протестні заходи. Вони в нас не мають ніяких обмежень", - запевнив президент.

На зауваження, що паркан там поставлений, щоби попередити подібні демонстрації, які можуть вплинути на його президентство, Янукович заявив, що нічого не боїться.

"Я нічого не боюся, мені здається, я не схожий на людину, яка перелякана. Чи вам здається, що я схожий на тих, хто переляканий? Я виграв всі вибори, які були останні за 5–6 років у державі, в тому числі і вибори 2004 року", - наголосив Янукович.

"Ви знаєте, Україна сьогодні пройшла непростий шлях, і останні п'ять років переконали український народ, що політична нестабільність не сприяє розвитку країни і життю людей. Тому будь-які революції трапляються в країнах, де влада є закритою та консервативною", - зауважив він.

"Україна зовсім інша держава і я скажу вам, що 2004 рік, з однієї сторони, дав надію українському суспільству, а з другої сторони, він багато чому навчив український народ. Останні п'ять років безлад, який був у нашій країні, не тільки погіршив життя наших людей, а він значно зашкодив іміджу нашої країни за її межами", - додав Янукович.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що вважає дуже важливим, щоб в Україні була спадкоємність влади.

Читайте також:

Янукович наголосив, що влада в Україні має бути спадкоємною

У ПР назвали анекдоти про Януковича свободою слова

Азаров не ображається на переслідуваних активістів Майдану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: