Янукович: "ВР легітимна"

Віктор Янукович вважає, що ВР може законно працювати принаймні до остаточного рішення КС щодо її легітимності. Президент, за думкою прем'єра, виконав усі досягнуті раніше домовленості.

Прем'єр-міністр вважає ВР повноцінно діючим законодавчим органом влади.

“Доки не буде ухвалене остаточне рішення або роз`яснення Конституційного Суду, Верховна Рада працює”, - наголосив Янукович. 

На питання, чи буде Кабмін заперечувати в Конституційному Суді указ Президента про призначення позачергових виборів парламенту на 30 вересня, він відповів, що уряд не оскаржив жоден указ Президента, цим займається парламент.

Водночас, Янукович висловив думку, що в указі Президента повинна була бути зазначена дата його набуття чинності.

Щодо перспектив підписання законів, прийнятих Радою, Янукович сказав, що це визначить рішення Президента.

Він також додав, що ніколи не коментував дій Президента.

Янукович також вважає, що Ющенко виконав ті домовленості, які були зроблені в спільній заяві керівництва країни. 

На питання журналістів, чи виділить Кабмін гроші на позачергові вибори парламенту, призначені на 30 вересня, Янукович відповів, що обов'язково, тому що виписано в законі.

Раніше Президент України Віктор Ющенко 5 червня підписав указ про проведення дострокових парламентських виборів 30 вересня і констатував припинення повноважень Верховної Ради V скликання як законодавчого органу.

Радник Президента Степан Гавриш також заявляв, що глава держави не підпише жодних рішень, ухвалених нинішнім складом парламенту, оскільки він перестала бути легітимним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: