Янукович все ще хоче звільнити декого в уряді через Податковий кодекс

Янукович каже, що у нього залишаються думки стосовно звільнення декого в уряді, хто був причетний до Податкової реформи.

Президент Віктор Янукович сказав, що у нього залишаються думки стосовно звільнення декого в уряді, хто був причетний до Податкової реформи.

Відповідаючи на запитання під час інтерв'ю українським телеканалам, чи не виникало у нього бажання наказати тих, хто двічі не справлявся з підготовкою Податкового кодексу, Янукович сказав, що такі думки в нього були.

"Думки такі були і вони в мене сьогодні і залишились, що декого потрібно буде в уряді замінити в цьому блоці, який займався Податковою реформою. Про те, що підготовка і опрацювання реформи не було достатнім, це було очевидно. Тобто були допущені помилки і промахи", - наголосив президент.

Він також зауважив, що якщо повторно будуть такі кроки, "то буде прийнято рішення".

Нагадаємо, 4 грудня було офіційно оприлюднено Податковий кодекс України.

Його ухваленню передували протести підприємців на Майдані Незалежності в Києві – ухвалений Радою 18 листопада документ скасовував спрощену систему оподаткування і посилював контролюючі функції податківців.

Зважаючи на акції протесту, Янукович наклав на кодекс вето. Він повернув документ до ВР зі своїми поправками (зокрема, зберегти "спрощенку") і документ у новій редакції було ухвалено 2 грудня. Наступного дня Янукович його підписав.

Також президент звільнив Тетяну Єфименко, яка була однією з розробників Податкового кодексу, з посади заступника міністра фінансів України та пообіцяв ще звільнення.

Читайте також:

Один із активістів "податкового Майдану" безслідно зник

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Неймовірні пригоди однієї реформи. Драма

Підприємці витратили на "податковий майдан" 100 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: