Янукович: всі рішення КС повинні виконуватися

Президент зазначив, що будь-яке рішення Конституційного суду, зокрема про скасування політреформи 2004 року, президент, Кабінет міністрів, Верховна рада повинні обов'язково виконувати.

Усі рішення Конституційного суду, у тому числі по відміні політреформи 2004 року, повинні виконуватися, заявив президент України Віктор Янукович.

"В Україні повинно бути і буде верховенство права. Це головний принцип демократії. Будь-яке рішення суду, а тим більше Конституційного суду, президент, Кабінет міністрів, Верховна рада повинні виконувати", - сказав він на спільної з президентом Польщі Броніславом Комаровським прес-конференції в Лівадійському палаці в Ялті.

Янукович підкреслив, що йому цікаво, скільки суддів КС проголосувало за рішення по скасуванню політреформи 2004 року.

За його словами, експерти відносно відміни політреформи свою точку зору висловили.

Президент відмітив, що він "дуже добре" пам'ятає оцінку Венеціанської комісії, ПАРЕ, яку вони давали в 2004 році після голосування за політреформу. "Ця оцінка була в 2004 році після голосування негативною", - сказав він.

"Тоді Венеціанська комісія говорила, що це рішення було прийняте з порушенням Конституції. Наскільки мені відомо, президент Ющенко подавав представлення до Конституційного суду про відміну цієї реформи", - сказав Янукович.

Як відомо, 1 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною політреформу 2004 року, яка встановила в Україні парламентсько-президентську форму правління, урізавши повноваження президента.

Відтепер президент набув права одноосібного звільнення прем'єр-міністра та всіх членів уряду

Детально про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут

Читайте  про скасування політреформи:

Любовь и ястребы

Елбасы Янукович

Близорукость на Банковой

Читайте також:

Політреформу-2004 скасовано: Януковичу повернули повноваження Кучми

Партія регіонів назбирала 300 депутатів, щоб переписати Конституцію

Опозиція: Конституційний суд скасував політреформу 2004 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: