Янукович вважає Конституцію Ющенка несерйозною

Янукович не помічає Конституцію президента, бо в нього рейтинг маленький.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що до президентського законопроекту про зміни до Конституції України не можна ставитися серйозно.

Про це він сказав 25 серпня на брифінгу в Макіївці.

"Ставитися серйозно до цього документа, звичайно ж, не можна", - сказав Янукович.
На його думку, президент України Віктор Ющенко виніс на громадське обговорення цей проект з однією метою: щоб напередодні президентських виборів зайвий раз нагадати про себе.

"Яка мета? Розуміючи, що починається президентська кампанія, можна сказати так – це одна з технологій, яка дає можливість президентові прикувати якимсь чином на себе увагу", - сказав Янукович і висловив переконання, "що практичного сенсу ніякого від цього не буде".

Янукович пояснив, що, по-перше, Ющенко, "перш за все, має сам собі дати відповідь, навіщо він ініціював зміни до Конституції в 2004 році напередодні президентських виборів".

А, по-друге, за його словами, "якби у президента Ющенка на сьогоднішній день кредит довіри був би за 50% у населення України, до якого він звертається для обговорення цієї Конституції, це було б, звичайно, зрозуміло".

Нагадаємо, один з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков стверджує, що запропонований президентом проект Конституції України, у якому, з-поміж іншого, пропонується розділити парламент на дві палати, не вартий уваги.

Читайте також:

Колесніков: Конституція президента – це глянцевий журнал

Ющенко надіслав свою Конституцію до Венеціанської комісії

Ющенко хоче, щоб його Конституція стала народною

Конституція від БЮТ і ПР перетворить Україну на парламентську республіку

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: