Янукович вважає, що Майдан розігнали демократично

Президент висловив упевненість, що наметове містечко на Майдані було демонтоване в рамках демократичних процесів і особливо наголосив, що Київ тепер житиме спокійно.

Президент Віктор Янукович вважає демократичним процесом демонтаж наметового містечка на Майдані Незалежності в Києві.

"Ті процеси, які останнім часом відбуваються в Україні, на нашу думку, повністю відповідають демократичним процесам", - сказав глава держави на прес-конференції.

"Період підготовки Податкового кодексу був недостатнім для ухвалення цього важливого рішення для всієї держави, яке зачіпало кожну галузь кожного регіону, фактично кожну сім'ю. Тому люди висловили свою точку зору, яку потрібно було врахувати, і вчора вона була врахована рішенням парламенту за ініціативою президента", - пояснив Янукович.

На думку президента, діалог з цього питання пройшов прийнятно, і в четвер він завершився ухваленням відповідного рішення. "Що стосується подальших дій, вони також були в демократичній площині, оскільки дотримання законів в Україні обов'язкове для всіх. Сьогодні в Києві на тому місці, де вчора стояли намети, встановлюється новорічна ялинка і дуже скоро люди почнуть святкувати Новий рік", - додав він.

Янукович підкреслив, що влада підтримує бажання киян жити у спокої і стабільності.

"І ми будемо все робити для того, щоб це було завжди і були нормальні настрої, тим більше я не бачу жодного приводу, щоб настрої були поганими. А спроби деяких політичних сил зіштовхнути державну владу з киянами не вдалися", - сказав він.

Нагадаємо, в ніч на п'ятницю, 3 грудня, міліція демонтувала наметове містечко на Майдані Незалежності в Києві. Правоохоронці виконували рішення суду, який заборонив проведення акцій протесту в центрі Києва.

У четвер, 2 грудня, Верховна рада ухвалила Податковий кодекс у новій редакції - з правками президента Януковича.

Втім, протестувальників цей компроміс не влаштував, і вони пообіцяли продовжити масштабні акції протесту наступного тижня.

Все про події Майдану підприємців читайте тут.

Читайте також:

Міліція ліквідувала наметове містечко на Майдані (відео)

Нові правила для спрощенців: як тепер платити податки

Міліція відхрестилася від затримань та побиттів на Майдані

ВідеоЯк саме відбувалась "ліквідація" протестувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: