Янукович вважає, що освіта знаходиться у важкому стані

Після урочистої лінійки з приводу 1 вересня президент поділився думками про те, що його турбує в українській освіті.

Президент Віктор Янукович оцінив стан освіти в Україні, як важкий. Про це він сказав на брифінгу після урочистої лінійки, присвяченій Дню знань 1 вересня у спеціалізованій школі № 16 міста Києва.

"Стан нашої освіти я оцінюю як важкий і вважаю, що дуже багато часу втрачено в нашій державі за роки незалежності, і, безумовно, якість освіти потребує сьогодні значно кращого", - сказав глава держави.

На його думку, наразі дуже важливо знайти можливості якомога швидше переобладнати українські школи й надати нові можливості дітям здобути якісну освіту.

"Це і методологічні питання, і обладнання шкіл найсучаснішим обладнанням, інформатизація, нові технології. Безумовно, також треба будувати нові спортзали для того, щоб діти мали можливість фізично розвиватись", - наголосив президент.

Нагадаємо, під час відвідування школи №16 Віктор Янукович також розповів про те, як він навчався у школі. Зокрема, за словами президента, він був майже круглим відмінником, маючи лише четвірки, та все одно найбільше з предметів любив спорт.

Крім того, Янукович висловив думку про те, що в Україні не можна переписувати історію. Виступаючи на лінійці, глава держави привітав школярів зі святом Першого дзвоника. 

Читайте також:

Журналісти розкопали шкільні журнали Януковича

Янукович розповів дітям, як у школі був майже круглим відмінником

Янукович заявив, що історію не можна переписувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: