Янукович вважає, що освіта знаходиться у важкому стані

Після урочистої лінійки з приводу 1 вересня президент поділився думками про те, що його турбує в українській освіті.

Президент Віктор Янукович оцінив стан освіти в Україні, як важкий. Про це він сказав на брифінгу після урочистої лінійки, присвяченій Дню знань 1 вересня у спеціалізованій школі № 16 міста Києва.

"Стан нашої освіти я оцінюю як важкий і вважаю, що дуже багато часу втрачено в нашій державі за роки незалежності, і, безумовно, якість освіти потребує сьогодні значно кращого", - сказав глава держави.

На його думку, наразі дуже важливо знайти можливості якомога швидше переобладнати українські школи й надати нові можливості дітям здобути якісну освіту.

"Це і методологічні питання, і обладнання шкіл найсучаснішим обладнанням, інформатизація, нові технології. Безумовно, також треба будувати нові спортзали для того, щоб діти мали можливість фізично розвиватись", - наголосив президент.

Нагадаємо, під час відвідування школи №16 Віктор Янукович також розповів про те, як він навчався у школі. Зокрема, за словами президента, він був майже круглим відмінником, маючи лише четвірки, та все одно найбільше з предметів любив спорт.

Крім того, Янукович висловив думку про те, що в Україні не можна переписувати історію. Виступаючи на лінійці, глава держави привітав школярів зі святом Першого дзвоника. 

Читайте також:

Журналісти розкопали шкільні журнали Януковича

Янукович розповів дітям, як у школі був майже круглим відмінником

Янукович заявив, що історію не можна переписувати

ВідеоЯнукович розповів про стан освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: