Янукович вважає себе хірургом, який лікує країну

Віктор Янукович підкреслив, що шлях реформ дуже болючий, а Україна нині знаходиться у хворому стані, тому президент візьметься її лікувати.

Шлях реформ - завжди важкий і болючий, тому Україну потрібно лікувати. Про це заявив президент Віктор Янукович в ефірі одного з українських телеканалів.

"Замість того, щоб починати модернізувати країну, були обіцянки і жодних дій. Коли країна знаходиться у хворому стані, то що робити? Шукати терапевтичні методи лікування чи хірургічні? 20 років латали, але не модернізували. Лікували випадково, але не системно", - наголосив президент.

Янукович вважає, що на президентських виборах народ голосував за тих політиків, які пропонували модернізацію країни.

"Більше 70% підтримали реформи. Діагноз встановлений, тому треба починати лікувати. Створена найпотужніша група експертів, які пройшли шлях у деяких країнах світу, де вже ці реформи опрацьовані", - підкреслив він.

На переконання Януковича, початок реформ завжди викликає більше негативу.

"Коли лікують хворого, то йому боляче робити хірургічне втручання. Обов'язково потрібно робити анастезію - це гуманно. До речі, одна з реформ спрямована на лібералізацію податкової політики", - додав глава держави.

За його словами, він вивчав дуже багато у своєму житті реформ у різних країнах світу, проте, не знайшов, щоб початок реформ викликав велике захоплення у суспільстві.

"Будь-які реформи завжди болючі. Коли їх починати? Якщо шукати зручний час, то його можна не знайти. З року у рік виникають нові виклики, на які треба давати відповідь", - зазначив глава держави

За його словами, 2010 - це рік, коли ще продовжується світова економічна криза. Це причина, через яку небажано робити різкі кроки. Проте, як зауважив Янукович, у країні були проблеми у зв'язку з популістською політикою попередньої влади.

Як повідомлялося раніше, Віктор Янукович зазначав, що пенсійна реформа в Україні буде "найважчою".

Читайте також:

З Нового року в Україні зростуть зарплати і пенсії

Литвин: пенсійний вік в Україні не підвищать і крапка

Європа порадила Януковичу ще раз переписати Конституцію

Україна отримала новий уряд: повний список призначень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: