Янукович взяв на себе відповідальність за вихід із "руїн"

Глава держави заявив, що разом з коаліцією бере на себе відповідальність за рішення, які будуть прийняті для виводу країни з кризи.

Президент Віктор Янукович і нова коаліція беруть на себе відповідальність за виведення країни з політичної та економічної кризи.

Про це йдеться у зверненні глави держави до українського народу, поширеному прес-службою президента.

"Після 5 років безплідних дискусій і руйнівних протистоянь, які коштували Україні того, що держава втратила практично усі економічні та соціальні надбання, здобуті як у складі СРСР, так і за час Незалежності, перед нами відкрилася перспектива повернутися на шлях розвитку і прогресу", - заявляє Янукович.

"Можливо, самим Провидінням було передбачено, щоб Україна до кінця випила гірку чашу розбрату і взаємного поборювання", - вважає він.

За словами президента, "злидні і борги, зруйнована економіка і фінансова система, розколоте суспільство і загальна зневіра – ось який краєвид відкрився перед нами після 5 років блукань по пустелі, якою нас водили фальшиві пророки".

"Однак, тримаючи нас у своїй опіці, Господь дав нам шанс врятувати нашу державу.

Уповноважені народом застосовувати усі інститути влади заради процвітання України, володіючи відповідним мандатом довіри, ми готові доповісти громадянам України, що період руїни відходить в історію", - заявляє Янукович.

Він зазначає, що в парламенті знайшлися "здорові сили, здатні поставити інтереси держави вище власних амбіцій".

"Сьогодні у стінах Верховної ради оголошено про створення нової коаліції, яка бере на себе усю повноту відповідальності за виведення країни з політичної та соціально-економічної кризи. Коаліція негайно запропонувала новий уряд, до складу якого увійшли високопрофесійні і відповідальні фахівці", - заявляє Янукович.

"Як глава держави я беру на себе відповідальність за рішення, які дали нам можливість приступити до роботи у максимально стислі терміни. Хочу доповісти народу України, що я керуюся виключно національними інтересами держави", - запевняє він.

За словами Януковича, "стан, у якому перебуває Україна, вимагає діяти швидко і рішуче" – тому він "прийняв цей виклик" і представив у Верховній Раді у четвер голову нового уряду, міністрів закордонних справ, оборони та голову Служби безпеки України.

"Сьогодні парламент дав мандат довіри всьому уряду", - стверджує президент.

"Я вірю в наш успіх і не пошкодую сил, щоб довести народу України, що він не помилився у своєму виборі. Наш шлях буде нелегким, але так Господь влаштував цей світ: після руйнівних війн приходить довгожданий мир і час творити. Тож беремося до роботи! З Богом!", - закликав Янукович.

Читайте також:

МВФ: світу потрібно готуватися до наступної економічної кризи

Янукович: минулі 5 років були втрачені у російсько-українських відносинах

Мінекономіки: підвищувати мінімальні зарплати неприпустимо

ВідеоЯнукович взяв на себе відповідальність за вихід із "руїн"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: