Янукович взяв під власний контроль РНБО

Президент запевняє, що під його контролем "РНБО перетвориться на дієздатний орган, що координує роботу влади у секторі безпеки та оборони".

Президент Віктор Янукович взяв під особистий контроль діяльність апарату Ради національної безпеки і оборони.

За його словами, у найкоротші терміни Рада нацбезпеки повинна стати ефективно працюючим органом, що координуватиме роботу влади у відповідній сфері.

На цьому наголосив Янукович, відкриваючи у вівторок засідання оновленого складу РНБО, повідомляє прес-служба президента.

"РНБО у найкоротші терміни має перетворитися на дієздатний орган, що координує роботу влади у секторі безпеки та оборони. Імітація роботи чи її ігнорування - неприпустимі. Усі, хто за посадою входять до складу Ради, зобов'язані брати активну і регулярну участь в її діяльності", - наголосив президент.

Янукович констатував: за останні роки діяльність РНБОУ мала фрагментарний і несистемний характер.

"З одного боку, криза влади і протистояння президента та уряду фактично нівелювали роботу Ради як координаційного органу. З іншого, непослідовність політичного курсу, особливо в питаннях зовнішньої політики, перетворили РНБО на другорядну і маловпливову структуру", - зазначив президент.

Президент, зокрема, нагадав про "відчутні процеси деградації Української армії, відсутність системного національного моніторингу екологічних і техногенних загроз, критичний стан сфери соціальної безпеки, яскравим свіченням чого стала епідемія свинячого грипу, зав'язана на політиканстві та нескоординованості дій влади".

"Безладу тут бути не може", - підкреслив Янукович, водночас висловивши упевненість, що РНБО має для наведення тут порядку цілком достатньо законодавчо визначених повноважень.

Президент наголосив, що як голова РНБО бере під особистий контроль роботу секретаріату Радбезу. "Фаховість і відповідальність, деполітизація роботи та подолання бюрократизації - це мої головні вимоги. Я буду вимогливим до кожного", - резюмував Янукович.

Нагадаємо, Янукович 6 квітня своїм указом затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони. Колишня регіоналка Раїса Богатирьова, яку президент Віктор Ющенко призначив секретарем РНБО, зберегла свою посаду.

Читайте також:

Янукович залишив Богатирьову секретарем Радбезу

В Партії регіонів очікують на повернення Богатирьової

Ющенко нагородив Єханурова та Богатирьову орденами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: