Янукович взявся за реформування кримінального судочинства

Віктор Янукович створив робочу групу з питань реформування кримінального судочинства з метою підготовки узгоджених пропозицій щодо реформування кримінального судочинства.

Президент Віктор Янукович утворив робочу групу з питань реформування кримінального судочинства.

Про це йдеться в указі президента від 17 серпня, оприлюдненому на сайті глави держави.

Згідно з документом, робоча група утворюється з метою підготовки узгоджених пропозицій щодо реформування кримінального судочинства, належного гарантування додержання конституційних прав громадян і впровадження загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів у цій сфері, забезпечення виконання зобов'язань України перед Радою Європи.

Указом також затверджено керівництво і персональний склад робочої групи.

Керівником робочої групи призначено міністра юстиції Олександра Лавриновича; секретарем – заступника глави Адміністрації президента України – керівника Головного управління з питань судової реформи та судоустрою Андрія Портнова.

До складу групи з питань реформування кримінального судочинства також увійшли посадовці Адміністрації Президента, керівники правоохоронних органів, народні депутати, судді, ректори юридичних вишів, учені, дипломати, міжнародні експерти і радники.

Робочій групі доручено підготувати і подати у тримісячний термін пропозиції щодо вдосконалення законодавчого регулювання кримінального судочинства.

Читайте також:

Янукович змінив главу розвідки Міноборони

Янукович вимагає повернути гроші до кримського бюджету

Грузія вдячна Януковичу за невизнання Абхазії і Південної Осетії

ВідеоЯнукович про реформи в судовій системі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: