Янукович: я не здавав українські інтереси Росії

Янукович підкреслив, що не зробив жодного кроку, який би не відповідав національним інтересам України і що він дуже зважено підходить до питань зовнішньої політики.

Президент Віктор Янукович заявив, що не здавав українські інтереси Росії. Про це він заявив в інтерв'ю 3 українським телеканалам.

"Ми не зробили жодного кроку, який би не відповідав національним інтересам. Ми дуже зважено підходимо до питань зовнішньої політики. Відношення світу до України стає більш позитивним: як до передбачуваного партнера, з яким можна мати справу, як країна, яка модернізується", - підкреслив Янукович.

Янукович також зауважив, якщо збільшення товарообігу з Росією з 13 млрд дол. до 40 млрд дол. виглядає як втрата частково суверенітету, то він цього не розуміє і попросив пояснити йому це.

За його словами, збільшити товарообіг на 72% між країнами вдалося за рахунок того, що були зняті гострі питання, які існували між нашими державами.

"Нам вдалося вирішити дуже болюче питання ціни на газ. Якщо б на 100 дол. не знизили ціну на газ, економіка йшла б далі стрімко вниз. Ми отримали біля 4 млрд дол. фактично інвестицій в нашу економіку у вигляді знижки в ціні на газ", - сказав Янукович.

Він також додав, що газові переговори з Росією не припиняються. "Ми ведемо непрості переговори. Запропонували проект модернізації української газотранспортної системи замість будівництва "Південного потоку". Це неприємне питання для Росії, і для України – також. Нам дуже не вигідно, щоб будь-які обсяги газу йшли в обхід України. Ми маємо дати усі гарантії – і політичні, і технічні, що Україна може бути надійним партнером у транспортуванні газу. Ми намагаємося бути переконливими. Ця боротьба йде. Вона не проста", - сказав він.

Раніше Янукович заявив, що вважає себе хірургом, який лікує Україну.

Читайте також:

Янукович: шанси на вступ до Митного союзу нульові

Янукович вважає себе хірургом, який лікує країну

"Свобода": бюджет 2011 року - це бюджет тоталітарної країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: