Янукович: я ніколи не був інтриганом

Президент Віктор Янукович почснив, чому спочатку поїхав до Брюсселю, а не до Москви. І впевнений, що в Росії його зрозуміють.

Президент Віктор Янукович сумнівається, що в Росії образяться, що перший його візит був до Брюсселю, а не до Москви.

"Ви знаєте, я в своєму житті ніколи не був інтриганом, і не хочу зараз бути, тому що ця посада – це перш за все велика відповідальність у питаннях і внутрішньої, і зовнішньої політики", - заявив Янукович.

"Я хочу, щоб Україна стала надійним партнером і для Євросоюзу, і для Росії, і для других країн, з якими ми будуємо взаємовигідні стосунки. Україна завжди буде переслідувати свій національний інтерес – і це для мене головне", - сказав президент.

Віктор Янукович обіцяє робити все для дійсної та ефективної інтеграції України в Євросоюз.

"Я буду робити все для того, щоб євроінтеграція була не на словах, а на справах", - заявив він.

"І в цьому є різниця між моєю політикою і політикою попередників, які багато чого говорили, але практично нічого не робили. За останні 5 років життя людей погіршилося і впав рівень економіки. І люди це сприймали як процес євроінтеграції", - сказав Янукович.

"Тобто, ми отримали негатив від цієї політики. Я хочу змінити ситуацію на краще", - наголосив він.

На запитання, чи отримає Україна асоційоване членство і угоду про зону вільної торгівлі з Євросоюзом, а також безвізовий режим, Янукович зазначив:
"Ми домовились, що пройдемо цей шлях за рік, і прийняття спільного рішення, спільне виконання цього питання доведе нас до цієї мети, яку ми поставили перед собою. Не пізніше, чим через рік, ми отримаємо безвізовий режим і отримаємо зону вільної торгівлі з Євросоюзом".

Що ж до членства в ЄС, то, на переконання президента, "Україна повинна пройти великий шлях реформ, і тільки після цього ми побачимо той термін, коли це може статися".

"Ми сьогодні отримали сигнал (резолюція Європарламенту щодо права України претендувати на членство в ЄС), який дає велику надію. А зараз на це треба дуже добре попрацювати", - наголосив Янукович.

"Ми повинні приймати свідомі рішення, і занадто політизувати це питання не можна, тому що люди як в Євросоюзі, так і в Україні добре розуміють, що це не простий і тривалий шлях", - додав він.

Читайте також:

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович пообіцяв Європі найближчим часом щось вирішити з Бандерою

Янукович завершив свій перший президентський візит

Янукович назвав ключовим завданням України інтеграцію в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: