Янукович: я зацікавлений, щоб Тимошенко себе захистила

Президент заявив про свою зацікавленість у припиненні політичного переслідування Юлії Тимошенко та про свою готовність "йти на компроміси з опозицією".

Президент Віктор Янукович побажав лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко "знайти можливості захистити себе" у ході розслідування та суду за кримінальною справою, порушеної проти неї Генеральною прокуратурою.

Про це Глава держави сказав у неділю в ефірі "1+1" в інтерв'ю програмі "ТСН - тиждень".

Відповідаючи на запитання, чи може він, як президент, гарантувати прозорість судового процесу у цій справі, щоб відкинути підозри у політичному переслідуванні Тимошенко, Янукович наголосив: "Я у цьому зацікавлений більше, ніж хто. Я хочу побажати Юлії Володимирівні, щоб вона знайшла можливість себе захистити. І я в цьому зацікавлений. Хай вона захистить і себе, і будь кого зі своїх підлеглих, юридичним шляхом".

При цьому він запевнив, що у цій справі немає й "сотого відсотка політики".

Також Янукович заявив, що чекає від конструктивної опозиції пропозицій та готовий йти з нею на компроміси при ухваленні рішень.

"Ми зацікавлені у тому, щоб отримувати альтернативні пропозиції. Але, на жаль, я не отримав жодної пропозиції, реальної, від опозиційного уряду, окрім політиканства", - заявив президент.

При цьому президент зауважив, що не робить зі своїх контактів з опозиціонерами "показухи".
"Відверто скажу, що дехто з опозиційних політиків не хоче висвітлювати, що є такі контакти з президентом. Не хочу створювати для них незручності і ставити умови", - зазначив глава держави.

До того ж президент зачіпив тему справи Георгія Ґонґадзе. Він не виключає, що слідство виявить замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Янукович констатував, що виділена в окрему справу друга частина слідства у цій справі – щодо виявлення замовників вбивства журналіста – не завершена.

"Там же треба багато чого зробити. Ті, хто займався цими питаннями до цього, у різні часи, багато втратили часу за різними причинами. І зараз тих "білих плям" у слідстві дуже багато. Їх треба вивчати і давати на них відповіді. І з правової точки зору вони кажуть, що у суд такі матеріали не можна подавати", - пояснив ситуацію Янукович.

При цьому він наголосив, що "завжди є шанс" знайти замовників убивства.

Читайте також:

Янукович: я не здавав українські інтереси Росії

Тимошенко: затримання колишніх чиновників - це помста мафії Януковича

Суд відмовив ГПУ в арешті найближчого соратника Тимошенко

ВідеоРік завершується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: