Янукович: я завжди говорив, що прийму будь-яке рішення КС

Президент Віктор Янукович заявив, що приймає рішення Конституційного суду про визнання коаліції, до якої входять окремі депутати.

Президент України Віктор Янукович заявляє, що приймає рішення Конституційного суду про спосіб формування коаліції.

"Ще раз нагадую - я завжди говорив, що прийму будь-яке рішення Конституційного Суду, і я приймаю рішення, яке є", - сказав Янукович.

При цьому президент додав, що "ми повинні навчитися жити за законом. Можна по-різному ставитися до Конституції. Можна говорити про необхідність конституційних змін, але незмінним повинно бути одне - принцип беззастережного виконання Конституції і законів".

Нагадаємо, 7 квітня Конституційний Суд України оприлюднив своє рішення про визнання законним способу формування коаліції, при якому в більшість можуть входити не тільки фракції, але й окремі депутати.

КС мотивував своє рішення тим, що порядок роботи Верховної ради, засади формування, організації діяльності та припинення діяльності коаліції встановлюються Конституцією та Регламентом.

Тлумачення положень частини 6 статті 83 Конституції в рішенні КС від 17 вересня 2008 року було дано без урахування чинного на той час Тимчасового регламенту ВР, який цим же рішенням КС визнав неконституційним, у зв`язку з прийняттям його не у формі закону, а у формі постанови ВР.

Нагадаємо, 7 квітня ввечері низка ЗМІ оприлюднили фотокопію нібито рішення КС, яким суд визнав законним створення коаліції окремими депутатами.

Читайте також:

Конституційний суд офіційно узаконив нову коаліцію

Уряд: до коаліції незабаром приєднаються 10-15 опозиціонерів

Регіонали готові прийняти в коаліцію людей Ющенка

ВідеоЯнукович про рішення КС по коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: