Янукович: ядерна енергетика має майбутнє

Майбутнє ядерної енергетики можливе у разі впровадження інновацій у цій галузі та підтримки міжнародного співробітництва.

Президент Віктор Янукович наголошує, що ядерна енергетика має майбутнє. Про це глава держави сказав, закриваючи Київський саміт з питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії.

За його словами, це засвідчила сьогоднішня конференція.

Водночас, як зазначив президент, таке майбутнє можливо лише, якщо міжнародна спільнота дасть відповідь на технологічні, природні виклики, що постають перед ядерною енергетикою.

"Нагальним стало завдання розширення і поглиблення практичної взаємодії між зацікавленими урядами щодо вдосконалення і подальшого розвитку ядерних технологій, впровадження інновацій в цій галузі", - зауважив Янукович, підкресливши, що цього вимагають всі народи.

За його словами, остання аварія на японській АЕС "Фукусіма-1" змусила уряди переглянути роль і місце ядерної енергетики в структурі національних енергетичних секторів. Також, не можна ігнорувати, що для багатьох держав, в тому числі й для України, ядерна енергетика відіграє значну роль у забезпечені енергетичної та економічної безпеки.

"Вона залишатиметься суттєвим чинником підтримання сталого розвитку народного господарства. Саме тому ми усвідомлюємо, що безпека ядерної енергетики майбутнього може бути забезпечена лише спільно", - наголосив Янукович.

Нагадаємо, відкриваючи у вівторок, 19 квітня, Київський саміт з питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії президент Віктор Янукович також пообіцяв, що Україна до квітня 2012 року вивезе зі своєї території весь високозбагачений уран, який можна використовувати для створення ядерної зброї.

За його словами, Україна закликає активізувати і вивести на якісно новий рівень міжнародне співробітництво у сфері мирного і безпечного використання ядерної енергії. На його думку, це одна із запорук задоволення світових енергетичних потреб, що постійно зростають.

Читайте також:

Німці протестують проти "мирного" атома

Японський журналіст-сталкер показав відео із зони відчуження

Закордонні компанії бояться страхувати Чорнобильську АЕС

Україна зібрала півмільярда євро на Чорнобиль

ВідеоЯнукович: ядерна енергетика має майбутнє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: