Янукович за державний статус російської

Прем'єр-міністр Віктор Янукович підтвердив свій намір ініціювати розгляд надання російській мові статусу державної.

Верховна рада
Янукович сподівається на формування конституційної більшості у Верховній раді.

Прем'єр-міністр Віктор Янукович підтвердив свій намір ініціювати розгляд надання російській мові статусу державної при формуванні конституційної більшості у Верховній раді (300 депутатів або 2/3 Ради).

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "2000".

"Ми (Партія регіонів) ніколи не забуваємо про свої програмні обіцянки. Я не втомлююсь повторювати - як тільки виборець дасть нам змогу нам мати у Верховній раді конституційну більшість (самим або із близькими за духом партіями), це питання буде розв'язано", - заявив прем'єр в інтерв'ю, відповідаючи на запитання, коли російську мову буде затверджено як другу державну.

Як повідомляло агентство, у серпні 2006 року Янукович мав намір ініціювати розгляд надання російській мові статусу державної після розширення коаліції до конституційної більшості.

На виборах Ради 2006 року одним з передвиборних гасел Партії регіонів було надання російській мові статусу державної.

Також Янукович повідомив, що вважає неефективним створення блоків на вибори Верховної Ради. 

Переяславська рада (Фото: www.sgu.ru)
Українські державці раз по раз згадують про питання російської мови та стосунків із Росією. Як правило - в ситуації вибору. Або виборів. (Фото: www.sgu.ru)

"Ми протягом всієї української історії переконуємося, що блок - справа ненадійна... Блоки в новітній політичній історії України, швидше за все, залишаться в минулому", - йдеться в тексті інтерв'ю прем'єра.

На думку прем'єра, кожна політична сила отримує на виборах свою оцінку, а потім у ході конструктивної дискусії близькі за програмою й світовідчуттям партії створюють ефективну коаліцію.

Янукович не виключає, що Партія регіонів разом зі Соціалістичною партією на позачергових виборах Ради доможуться значно більшого виборчого результату, ніж в 2006 році.

"Наш досвід політичної боротьби підказує, що громадяни України вміють цінувати стійкість", - зазначив прем'єр в інтерв'ю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: