Янукович за оновлення засад політики

Віктор Янукович наполягає на необхідності оновлення основних засад внутрішньої і зовнішньої політики України.

Янукович-Путін
УНІАН
Віктор Янукович вважає засади внутрішньої та зовнішньої політики, схвалені 1993 року, застарілими.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович наполягає на необхідності оновлення основних засад внутрішньої і зовнішньої політики України. Про це він заявив, виступаючи на восьмій нараді керівників закордонних дипломатичних представництв України.

“Пройшло вже багато часу з 1993 року, коли були визначені засади внутрішньої і зовнішньої політики. Тому обов`язково повинно відбутися оновлення цього документу”, - сказав Віктор Янукович.

Прем’єр-міністр також розраховує, що до оновлення засад внутрішньої і зовнішньої політики буде залучено найкращих фахівців країни, зокрема, представників Міністерства закордонних справ.

Віктор Янукович наголосив, що, незважаючи на те, що президент, згідно з Конституцією, здійснює загальне керівництво зовнішньополітичною діяльністю, її принципи визначає Верховна рада. Водночас він зауважив, що уряд “робитиме все, щоб президент мав пріоритет у зовнішній політиці як глава держави”.

Віктор Янукович і Арсеній Яценюк
УНІАН
На думку прем'єра, нинішній міністр закордонних справ Арсеній Яценюк працює краще за свого попередника - Бориса Тарасюка.
Прем'єр-міністр Віктор Янукович позитивно оцінив роботу міністра закордонних справ Арсенія Яценюка на посаді міністра. 

"Незважаючи на те, що відбулася зміна міністра за цей рік, і прийшов Арсеній Яценюк, робота відомства, я сказав би так, не погіршилася, а покращилася", - зауважив прем'єр.

Зі слів Януковича, на відміну від свого попередника, екс-міністра іноземних справ Бориса Тарасюка, Яценюк намагається об'єднувати зусилля гілок влади, і це йому вдається.

Та, надавши позитивну оцінку діяльності очільника МЗС, прем’єр закликав посольства України не втручатися в хід передвиборної кампанії.

Зі слів прем'єра, деякі політичні сили зараз намагаються створити умови, щоб за кордоном виборці голосували так, як потрібно цим політсилам.

"Я хотів би звернутися до вас із проханням ... не ділити сьогодні виборців на кольори, а поставити в рівні умови, незважаючи на звернення й прохання політичних сил", - заявив прем'єр.

Він зауважив, що посольства не повинні втручатися в політику, а повинні провести свою роботу таким чином, щоб створити рівні умови для українських виборців, які живуть і працюють за кордоном.

Водночас, Янукович наголосив, що нав'язування українцям ідей якнайшвидшого вступу України до НАТО не сприяє поліпшенню відносин з альянсом.

"Нав'язування ідей негайного вступу України до НАТО не сприяє процесові поліпшення позиції України у відносинах з НАТО", - заявив прем'єр.

Акція проти вступу до НАТО
УНІАН
Прем'єр погоджується, що референдум з НАТО варто проводити лише після належного інформування громадян України щодо цієї організації.
У зв'язку з цим Янукович наголосив на правильності виділення в бюджеті 2006 й 2007 року коштів на фінансування роботи з інформування населення про відносини України й НАТО.

"Уряд цю роботу проводить системно, і ми вважаємо, що це правильний шлях", - зауважив прем'єр.

Як повідомляло агентство, у своїй передвиборній програмі на вибори Ради-2006 Партія регіонів обіцяла домагатися позаблокового статусу України й провести референдум із питання вступу України в НАТО.

На початку березня прем'єр-міністр Віктор Янукович сказав, що вважає недоцільним проводити референдум про вступ до НАТО найближчим часом.

Прем'єр-міністр сподівається на відсутність конфліктів між гілками влади після виборів Верховної ради. "Після виборів в Україні ситуація повинна змінитися таким чином, щоб всі гілки влади працювали узгоджено", - заявив Янукович.

Прем'єр зауважив, що необхідно відпрацювати такий механізм співробітництва, який би сприяв розвитку країни, економіки й вирішенню соціальних проблем.

Як відомо, у червні Янукович виступав за внесення змін до Конституції для збалансування гілок влади.

ВідеоНарада послів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: