Янукович за європейську інтеграцію

Прем'єр позитивно оцінює рівень відносин України та Європи. Про це він сказав під час переговорів з делегацією ЄС.

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що відносини між Україною і Європейським Союзом розвиваються за висхідною. 

Таку думку Янукович висловив сьогодні, 14 серпня, під час переговорів з делегацією Євросоюзу в рамках саміту "Україна-ЄС".
 
"Наскільки мене інформували, саміт пройшов успішно. Дискусії були наочними і змістовними, і їх вирізняв високий ступінь взаємного розуміння і взаємної підтримки. В цілому наші відносини розвиваються за висхідною, і це не може не викликати задоволення", - сказав прем'єр.
 
Він вважає, що в ході кожної такої зустрічі вдається досягти прогресу "практично за всіма напрямками". "Рівень наших відносин дає змогу вирішити й більш амбітні завдання. Ми розраховуємо, що нова угода між Україною і ЄС створить для цього передумови", - додав Янукович.

Глава українського уряду також наголосив на тому, що курс на євроінтеграцію є й залишається пріоритетом зовнішньої політики України. 

"Це важлива складова політики модернізації України, основа для національної платформи стратегічного розвитку Української держави. Все інше - вторинне", - сказав Янукович.
 
За його словами, випробування тільки загартовують Україну. "Як сказав наш перший президент Михайло Грушевський майже сто років тому, українство йде твердою, важкою, але впевненою дорогою до зростання, сили і загального визнання. Кожна перешкода, яку ми змушені долати на своєму шляху, розвиває в нього тільки енергію і терпіння", - додав він. 

Разом з тим, Янукович вважає невиправдано високим рівень відмов країнами Євросоюзу у видачі віз українським громадянам. 

"У дусі відвертості й конструктивності ми маємо обговорити питання, які нас усе ще турбують. Насамперед, ідеться про невиправдано, на наш погляд, високий рівень відмов у видачі віз громадянам України", - сказав він.
 
Прем`єр-міністр також назвав складною процедуру отримання віз країн Євросоюзу українськими громадянами.
"Ми також хотіли б наочніше спільно проаналізувати шляхи скорочення негативного торгового балансу", - запропонував Янукович делегації ЄС. 

У той же час, глава уряду України відзначив зростання взаємної торгівлі між Україною і країнами Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: