Янукович зачарувався китайською стіною і полетів у Гонконг

Віктор Янукович відбув із Пекіну з офіційним візитом до Гонконгу, де відвідає фондову біржу і візьме участь у бізнес-ланчі.

Президент України Віктор Янукович оглянув ділянку Бадалін Великої китайської стіни і зробив запис у Книзі почесних гостей.

У рамках державного візиту у Китаї Янукович завершив перебування у Пекіні й відбув до Спеціального адміністративного району Сянган (Гонконг).

Відповідно до програми візиту, завтра 4 вересня президент проведе зустріч з главою уряду Сянгану Дональдом Цангом, відвідає Гонконгівську фондову біржу, а також візьме участь у бізнес-ланчі з провідними підприємцями Гонконгу.

Нагадаємо, з 1 по 5 вересня Віктор Янукович перебуває у Китаї з державним візитом. У рамках його візиту було підписано 13 двосторонніх українсько-китайських документів про співробітництво в різних сферах.

Зокрема, Янукович та Ху Цзіньтао підписали спільну заяву між Китайською Народною Республікою та Україною стосовно всебічного підвищення рівня китайсько-українських відносин дружби і співробітництва.

Також Янукович передав факсимільний копію "Пересопницького Євангелія" національній бібліотеці Китаю.

Читайте також:

Партія регіонів домовилася про стратегічну співпрацю з Компартією Китаю

Янукович подарував Китаю копію "Пересопницького Євангелія"

Тягнибок: на Україну чекає засилля дешевої робочої сили з Китаю

Китай пообіцяв не застосовувати ядерну зброю проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: