Янукович задоволений візитом до Європи

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович позитивно оцінив візит української делегації до Люксембургу та переговори з представниками ЄС.

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович під час прес-конференції за підсумками візиту до Люксембургу повідомив, що позитивно оцінює свою поїздку. За словами прем'єра, Україна перейшла від слів про партнерство до конкретних дій і питань. 

"Вчора як ви знаєте, ми підписали угоду про реадмісію та спрощення оформлення віз. Термінові візи будуть видаватися за 2 доби, звичайні - не більше ніж 10 діб. Друге важливе питання - угода про торгівлю деякими сталеливарними виробами. В 2007 році ми будемо робити все спільно з двох сторін, щоб Україна стала членом СОТ, і після цього буде розглядатись питання створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС", - сказав прем'єр. 

Він відзначив, що Україна сьогодні експортує близько 60% продукції за кордон. "Найближчим часом ми створимо експертну групу і розглянемо питання зовнішньої торгівлі між Україною та ЄС", - сказав він. 

Віктор Янукович
Архів
Прем'єр задоволений результатами візиту до Люксембургу. (Фото: www.ya2006.com.ua)

Янукович відзначив, що Україна має негативне сальдо. "Воно не збільшується, але його треба скорочувати. Ми розраховуємо, що до жовтня-листопада ми вийдемо на позитивний баланс", - відзначив прем'єр. 

Крім того, голова українського Кабміну повідомив, що під час візиту він запросив прем'єр-міністра Люксембургу до України.

Янукович також позитивно оцінив перспективи подальшого співробітництва України та європейської спільноти.

"Вчора ми домовились з ЄК, що у вересні в Києві буде проведена чергова рада співробітництва Україна-ЄС", - сказав він. 

Як повідомлялося, українська делегація на чолі з прем'єром Віктором Януковичем вчора здійснила візит до Люксембургу. Голова українського уряду зустрівся з прем'єр-міністром Люксембургу Жан-Клодом Юнкером та іншими  європейськими політиками.

В ході візиту було укладено низку угод, зокрема про полегшення візового режиму України з ЄС та реадмісію, про збільшення експорту сталеливарної продукції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: