Янукович захотів нових форматів співпраці з Росією

У посланні до депутатів Віктор Янукович наголосив на необхідності розробити "нові ефективні формати" співпраці України та Росії.

Президент Віктор Янукович вважає за необхідне найближчим часом відпрацювати нові формати співпраці з Росією, зокрема у сфері безпеки.

Про це йдеться у зверненні Януковича до Верховної ради, розданому у вигляді брошури кожному народному депутату.

"Визначальним напрямком української політики безпеки залишаються відносини з нашим найбільшим сусідом - Російською Федерацією. Необхідно вже найближчим часом відпрацювати нові ефективні формати співпраці з нею, зокрема в сфері безпеки", - йдеться у посланні президента.

При цьому в документі наголошено, що Україна розвиває відносини з РФ, виходячи з визнання світом її вагомої ролі і значення в системі міжнародних відносин.

Глава держави зазначив, що співпраця з РФ у сфері безпеки стоїть для України нарівні зі співпрацею з ЄС в операціях із врегулювання криз.

Крім того, у посланні підкреслено важливість нейтральної полiтики партнерства України у вiдносинах зi стратегiчними партнерами.

Щорічне послання глави держави має назву "Модернiзацiя України – наш стратегiчний вибiр". Це брошура обсягом 406 сторiнок, що складається з чотирьох розділів.

О 10 годині Янукович розпочав свій виступ у стінах Верховної ради. У сесійній залі також присутні прем'єр Микола Азаров, члени уряду, керівники відомств та інші високопосадовці.

Читайте також:

Янукович прийшов до Верховної ради

Партія регіонів: опозиція в Раді готує провокацію проти Януковича

Горбачов почув від Януковича антиросійські висловлювання

Кожний п'ятий українець - за об'єднання з Росією

ВідеоЯнукович захотів нових форматів співпраці з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: