Янукович займеться створенням нової коаліції вже у п`ятницю

Янукович веде переговори про створення нової коаліції. Голоси за відставку Тимошенко у нього вже є.

26 лютого президент України Віктор Янукович має намір приступити до створення нової коаліції, яка б обрала прийнятний для нього Кабмін.

Як сказав депутат фракції "НУ-НС" Олесь Доній "(Народна самооборона"), 226 голосів за недовіру Кабміну Юлії Тимошенко в Януковича є.

Але таке голосування лише відкриває відлік часу для розпуску Верховної Ради, а прем'єром тим часом залишається Тимошенко – тож потрібна коаліція.

25 лютого це питання активно обговорювалося частиною фракції "НУ-НС", яка може ухвалити таке рішення. Дійшли до висновку, що "НУ-НС" піде в коаліцію, якщо прем'єр буде від їхньої фракції – причому ця пропозиція буде зроблена і "Регіонам", і БЮТ.

Прізвище прем'єра не запропоноване, але найчастіше називається Арсеній Яценюк.

Для переговорів щодо коаліції фракція виділила групу делегатів у складі свого лідера Миколи Мартиненка, представника "Єдиного центру" Віктора Тополова і Яценюка.

Переговори будуть вестися винятково з регіоналами – ні Тополов, ні Яценюк з бютівцями говорити ні про що не будуть, пише газета "Сегодня". Хоча Мартиненко все ж таки може передати БЮТ пропозицію.

Утім, джерело газети в "НУ-НС" сказало, що на даний момент є 33-34 голоси за коаліцію з Партією регіонів "під прем'єра Яценюка".

Але нестачу голосів зможуть перекрити за рахунок 3-4 людей із групи "За Україну!" уже до 1 березня, зазначає джерело.

Тим часом заступник голови ПР Борис Колесніков заявив, що "Регіони" можуть розглянути як компроміс кандидата в прем'єри від "НУ-НС".

"Головне, щоб це була незаангажована, не націоналістична кандидатура", - сказав Колесніков.

Фракція Партії регіонів у Верховній раді 24 лютого направила проект коаліційної угоди на ознайомлення фракціям НУ-НС, Компартії та Блоку Литвина.

Як наголосив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов, проект було направлено на ознайомлення усім фракціям, окрім БЮТ.

Читайте також:

Партія регіонів покликала в коаліцію усіх, крім БЮТ

Литвин підтвердив існування "чернетки" угоди про коаліцію

НУ-НС вимагає від Тимошенко посаду прем'єра в обмін на коаліцію

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: