Янукович закликав Литвина не розказувати всім, хто з ким цілується

Литвин назвав зведенням політичних рахунків розгляд у ВР питання про недовіру уряду. Янукович на це відповів "ми не Привозі знаходимося, щоб ви поширювали чутки на всю країну, хто з ким цілується".

Спікер ВР Володимир Литвин називає зведенням політичних рахунків розгляд в парламенті питання про недовіру уряду Юлії Тимошенко.

Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу "Інтер" 6 лютого.

"Я сподівався і розраховував, коли ми обговорювали це питання і коли ми знаходили компроміс, як його формулювати, що відбудеться зацікавлена, а точніше відповідальна бесіда про те, що відбувається в країні. Ті, хто дивився, ті, хто був безпосередньо в залі, можуть сказати, що така бесіда відбулася? Ні. На превеликий жаль, це було зведення політичних рахунків. На фоні виснаженої України", - зазначив Литвин.

Також голова ВР підкреслив, що за наслідками розгляду даного питання жодна, ні інша сторона не запропонувала чіткого зрозумілого плану подальших дій, натомість депутати відмовилися підтримати його проект ухвали, що передбачає конкретні кроки, направлені на рішення даної проблеми.

Між тим Литвин заявив про непослідовну критику Партії регіонів на адресу уряду.

Звертаючись до депутата від Партії регіонів Миколи Азарова, Литвин відзначив, що " 8 грудня, коли ви були за один крок до підписання угоди з Тимошенко про створення коаліції, то вас все влаштовувало в роботі уряду, а коли у вас все розладналося, то ви сказали, що вас не влаштовує діяльність цього уряду. Коли почала падати Верховна рада, для того, щоб не допустити розвитку сценаріїв остаточно в негативному плані, ми згодилися узяти на себе відповідальність. Щоб не був реалізовані сценарій по розвалу Верховної ради і розвалу України".

"Верховна рада запрацювала? Запрацювала. Так от дякуєте Господу, що у вас є куди на роботу ходити", - обурився Литвин.

У свою чергу, лідер Партії регіонів Віктор Янукович, реагуючи на заяву Литвина, попросив його не "робити заяв, як на одеському Привозі".

За словами Януковича, "ми не Привозі знаходимося, щоб ви поширювали чутки на всю країну, хто з ким цілується. Ви цілуйтеся, ми вам не заздримо, але не треба цього говорити, з ким ми збиралися або не збиралися підписувати. Ми такого не робили по відношенню до наших партнерів, і не робимо. Тому не робіть таких заяв більше взагалі".

Нагадаємо, що 5 лютого ВР відмовилася прийняти проект ухвали про висловлення недовіри Кабінету міністрів. За це рішення у четвер проголосували лише 203 депутати. Зокрема, від фракції Партії регіонів - 172 нардепи, від фракції БЮТ - 1, від НУ-НС - 10, КПУ - 20, від Блоку Литвина - 0.

Читайте також:

Тарас Чорновіл: “Мені соромно, що підтримав Януковича в 2004 році”

Литвин заборонив депутатам-прогульникам голосувати проти Тимошенко

Опозиційний уряд вирішуватиме долю країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: