Янукович закликав Східну й Західну Україну жити в мирі

Президент закликав шукати спільне для людей, незалежно від того, чи вони проживають на заході чи на сході України.

Президент Віктор Янукович категорично засуджує спроби протиставити одну частину українських громадян іншій. Про це йдеться в привітанні Януковича до Дня соборності, оприлюдненому прес-службою глави держави.

"Я за те, щоб ми шукали те, що є спільне для людей, незалежно від того, чи вони проживають на заході чи на сході України. У нас є спільне прагнення жити в добробуті і мирі. Мати можливість забезпечити майбутнє наших дітей, забезпечити літнім людям гідну старість", – зазначив президент.

Янукович нагадав, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані було проголошено об’єднання Західної і Східної України в єдину соборну державу.

"Ця дата, цей чин народу України залишив для нащадків приклад, прообраз майбутнього об’єднання. Минуло багато років відтоді, але прагнення українців жити в об’єднаній, соборній державі завжди зміцнювало наш народ як зрілу світову спільноту, яка здатна будувати потужну миролюбну демократичну державу", – йдеться в привітанні.

Янукович заявив, що категорично засуджує будь-які спроби підірвати соборність України і єдність українського народу, спроби протиставити одну частину українських громадян іншій.

Читайте також:

Янукович хоче, щоб українці 22 січня подивились один на одного з любов'ю

Син Януковича розповів, як батько врятував Україну

Чорновіл: якщо так піде далі, то у 2015 році Януковича посадять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: