Янукович закликав японців вкладати гроші: Україна - "три в одному"

Янукович закликав Японію інвестувати в Україну: Україна - одна з найбільших європейських країн, яка з одного боку межує з Росією, з іншого - з Європейським Союзом, а ще з іншого має широкий вихід до Чорного моря.

Сьогодні Україна - це "три в одному": правильне місце, правильний час і правильне рішення.

Таку заяву зробив Віктор Янукович у Токіо на першому українсько-японському форумі "Інвестиційні можливості України". Він закликав японських бізнесменів повірити не словам, а конкретним цифрам.

"Уявіть собі одну із найбільших європейських країн, яка з одного боку межує з Росією, з іншого - з Європейським Союзом, а ще з іншого має широкий вихід до Чорного моря. Уявіть собі країну, яка виготовляє сучасні космічні кораблі, літаки та іншу новітню продукцію машинобудування", - наголосив президент.

За його словами, Україна - держава з практично необмеженим потенціалом сільського господарства, країну, яка входить у десятку світових лідерів за кількістю дипломованих програмістів, "країна з освіченим, працьовитим народом, для якого нинішній історичний момент - це момент істини".

"Якщо все це скласти докупи, то в результаті ви побачите ідеальний момент для успішного здійснення інвестувань", - сказав Янукович.

Глава держави зазначив, що мистецтво інвестора полягає в тому, щоб у правильний час опинитися у правильному місці і прийняти правильне рішення.

Нагадаємо, Віктор Янукович перебуває з 4-денним візитом у Японії. 18 січня японський прем'єр та український президент підписали угоду про глобальну співпрацю.

Читайте також:

Янукович похвалився японцям: в Україні вже рік панує економічна і політична стабільність

Україною не цікавляться інвестори

Ахметов переконаний, що в Україні немає чесних судів, тому нас ігнорують інвестори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: