Янукович закликав з ядерними "подарунками" наслідувати приклад України

Президент також подякував країнам-донорам, які фінансують Чорнобильські проекти

Україна послідовно виступає за забезпечення поступового та незворотного ядерного роззброєння з метою повної ліквідації ядерної зброї у світі.

Про це заявив президент України Віктор Янукович у своєму виступі на загальних дебатах 66-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляє прес-служба голови держави.

"Закликаю лідерів інших держав свідомо наслідувати приклад України і реальними справами сприяти процесу роззброєння та нерозповсюдження", - йдеться у виступі президента.

Янукович підкреслив, що він пишається вагомим внеском Української держави в мирне співіснування людства. У цьому контексті він зазначив, що проведення Київського саміту з питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії, який відбувся у квітні, дозволило активізувати міжнародну взаємодію у питаннях посилення ядерної безпеки та належного реагування на аварії та надзвичайні ситуації.

Президент України також висловив щиру подяку всім учасникам Київського саміту і всім країнам-донорам, які оголосили свої внески на фінансування Чорнобильських проектів.

Нагадаємо, 12 квітня минулого року у США Янукович під час зустрічі з президентом США Бараком Обамою заявив, що Україна відмовиться від близько 90 кг збагаченого урану, якого достатньо для створення ядерної зброї.

30 грудня, спеціальним рейсом з Харкова до Москви був доставлений вантаж високозбагаченого урану з Харківського фізико-технічного інституту.

Читайте також:

Діаспора таки зіпсувала Януковичу заокеанський візит

Янукович просить для Східної Європи додаткове місце у Радбезі ООН

Поліція Нью-Йорка не дозволила діаспорі акцію протесту проти Януковича

Янукович повідомив ООН, що кожен четвертий українець кинув курити

ВідеоЯнукович закликав з ядерними "подарунками" наслідувати приклад України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: