Янукович закликав з ядерними "подарунками" наслідувати приклад України

Президент також подякував країнам-донорам, які фінансують Чорнобильські проекти

Україна послідовно виступає за забезпечення поступового та незворотного ядерного роззброєння з метою повної ліквідації ядерної зброї у світі.

Про це заявив президент України Віктор Янукович у своєму виступі на загальних дебатах 66-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляє прес-служба голови держави.

"Закликаю лідерів інших держав свідомо наслідувати приклад України і реальними справами сприяти процесу роззброєння та нерозповсюдження", - йдеться у виступі президента.

Янукович підкреслив, що він пишається вагомим внеском Української держави в мирне співіснування людства. У цьому контексті він зазначив, що проведення Київського саміту з питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії, який відбувся у квітні, дозволило активізувати міжнародну взаємодію у питаннях посилення ядерної безпеки та належного реагування на аварії та надзвичайні ситуації.

Президент України також висловив щиру подяку всім учасникам Київського саміту і всім країнам-донорам, які оголосили свої внески на фінансування Чорнобильських проектів.

Нагадаємо, 12 квітня минулого року у США Янукович під час зустрічі з президентом США Бараком Обамою заявив, що Україна відмовиться від близько 90 кг збагаченого урану, якого достатньо для створення ядерної зброї.

30 грудня, спеціальним рейсом з Харкова до Москви був доставлений вантаж високозбагаченого урану з Харківського фізико-технічного інституту.

Читайте також:

Діаспора таки зіпсувала Януковичу заокеанський візит

Янукович просить для Східної Європи додаткове місце у Радбезі ООН

Поліція Нью-Йорка не дозволила діаспорі акцію протесту проти Януковича

Янукович повідомив ООН, що кожен четвертий українець кинув курити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: