Янукович залишається лідером президентського рейтингу

Більшість українців на президентських виборах проголосувала б за Януковича, Тимошенко та Яценюка.

На сьогодні лідер Партії регіонів Віктор Янукович зберігає за собою перше місце у президентському рейтингу. За нього готові віддати голоси 27,9% виборців.

Такими є результати дослідження громадської думки населення України, проведеного компанією Research&Branding Group, що були оприлюднені сьогодні під час засідання круглого столу в Києві.

“Лідерами президентського рейтингу є Янукович (27,9%), Юлія Тимошенко (15,6%). При цьому президентський рейтинг Янукович у порівнянні з лютим поточного року в квітні зріс на 4,4%. Третє місце у президентському рейтингу закріпилося за Арсенієм Яценюком (13,4%)”, - повідомив за результатами дослідження директор групи компанії Research&Branding Group Едуард Золотухін.

Далі, за результатами дослідження, у президентському рейтингу розташувалися Володимир Литвин (5,5%), Петро Симоненко (3,8%), Леонід Кучма (2%) та Віктор Ющенко (1,9%).

Зокрема, як відзначають соціологи, стабільне зростання президентських рейтингів Янукович і Яценюка у листопаді 2008 року-квітні 2009 року спостерігається на південному сході країни: у Янукович – з 30,6% до 42,1%, Яценюка – 2,6% до 9,4%.

За словами Золотухіна, у випадку проведення другого туру президентських виборів лідер опозиції перемагає діючого прем’єр-міністра (38,4% проти 29,3%); у випадку виходу до другого туру Яценюк також перемагає Тимошенко (32,6% проти 21,8%), але поступається Януковичу (33,7% проти 35,5%, відповідно).

Водночас, як показало опитування, на сьогодні в цілому більшість населення України вбачають необхідність проведення дострокових виборів президента (62%) і до Верховної ради (53%).

Дослідження проводилося 1-9 квітня 2009 року в усіх областях України АР Крим методом особистого інтерв’ю. Загалом було опитано 2078 респондентів віком від 18 років. Очікувана середня похибка вибірки становить 2,2%.

Читайте також:

На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

Тимошенко порадили об'єднатися з Яценюком проти Януковича

ЗМІ: Тимошенко відправлять у відставку 14 квітня

ПР обіцяє паралізувати роботу Ради до виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: