Янукович запевнив Клінтон, що Україна і надалі співпрацюватиме з НАТО

Під час зустрічі з держсекретарем США Гілларі Клінтон Янукович заявив, що Україна готова до продовження співпраці з НАТО.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна готова до продовження співпраці з НАТО. Крім того, за його словами, Київ зацікавлений в діалозі з США щодо проблем зміцнення безпеки.

Про це Янукович заявив під час зустрічі з держсекретарем США Гілларі Клінтон, яка відбулася сьогодні в Києві.

Голова держави підкреслив, що сьогодні один із пріоритетів української зовнішньої політики - це питання модернізації системи безпеки в європейському та євроатлантичному просторі.

"Ми зацікавлені, безумовно, у продовженні діалогу з США з проблематики вироблення взаємоприйнятної формули надання Україні посилених гарантій безпеки", - відзначив Янукович.

У той же час він підтвердив, що Україна готова до продовження співпраці з НАТО в контексті модернізації Збройних сил, участі в миротворчих і антитерористичних операціях.

"Україна готова продовжувати розвивати відносини з НАТО у контексті реформування української армії, спільної участі в миротворчих, антитерористичних заходах", - заявив він.

При цьому Янукович нагадав, що Україна взяла курс на позаблокову політику, спрямовану на недопущення появи нових розділових ліній на європейському континенті.

Говорячи про інші актуальні напрями зовнішньої політики України, Янукович відзначив, що "курс України на європейську інтеграцію є безальтернативним".

"Налагодження конструктивних відносин із Росією створить для нас умови для інтеграції в ЄС", - заявив Президент.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 2 липня, Держсекретар США Гілларі Клінтон прибула до Києва. На зустрічі з головою МЗС України Костянтином Грищенком вона заявила, що двері до Північноатлантичного альянсу залишаються відкритими для України, але рішення про вступ лише за нею самою.

Читайте також:

Янукович припустився конфузу щодо Гілларі Клінтон

Клінтон: двері НАТО відчинені для України

Клінтон сподівається, що Україна домовиться з МВФ про кредит

ВідеоЯнукович запевнив Клінтон, що Україна і надалі співпрацюватиме з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: