Янукович запевнив Лаврова, що не збирається "пасти задніх"

Віктор Янукович заявив, що в Україні накопичилося дуже багато проблем після колишньої влади, але він вже поставив перед собою "амбітну задачу".

Президент Віктор Янукович поскаржився главі російського МЗС Сергію Лаврову, що поки "розбирає завали, які дісталися від попередників", але "пасти задніх" не збирається.

"В Україні накопичилося дуже багато проблемних питань. Адже крім наслідків світової фінансово-економічної кризи є ще й невтішні результати дій колишньої влади. Економіка, система державного управління фактично зруйновані", - зазначив Янукович під час зустрічі з Лавровим, який 9 березня прибув до Києва.

Разом з тим президент висловив сподівання, що "за рахунок активізації відносин з нашими стратегічними партнерами, за рахунок того, що наведемо лад всередині країни, ми почнемо активно розробляти й стратегічні програми".

"Ми розуміємо, що якщо ми не будемо щороку нарощувати не менше 6-7% ВВП, ми пастимемо задніх до кінця віку. Тому ми поставили перед собою дуже амбітну задачу – побудувати економіку і пріоритети розвитку країни таким чином, щоб вони давали нам можливість ефективно вирішити це завдання", - наголосив він.

За словами Януковича, Росія у цьому плані буде, безумовно, стратегічним партнером України.

"Під час зустрічей з керівництвом Росії – президентом Дмитром Мєдвєдєвим та прем’єр-міністром Володимиром Путіним - ми обговорювали різні напрямки, на яких нам добре було б об’єднати зусилля і отримати ефект від співпраці. Зокрема - в енергетичній сфері", - зазначив глава держави.

Читайте також:

Азаров терміново полетить в Москву до Путіна

Росія почала будівництво газопроводу в обхід України

Мєдвєдєв катав Януковича на власній "Побєді"

Янукович анонсував спільний з Росією військовий парад

ВідеоЯнукович обговорив з Лавровим перспективи розвитку відносин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: