Янукович запевнив, що думає про армію

Віктор Янукович заявив, що наразі створено всі умови для системного і глибокого реформування українського війська.

Україна готова створити мобільну, професійну армію, оснащену сучасним озброєнням та технікою, заявив президент Віктор Янукович у своєму привітанні з нагоди 19-ї річниці Збройних сил України.

"У поточному році ми зупинили руйнацію армії і досягли стабілізації. Створено умови для системного і глибокого реформування нашого війська. Важливим на шляху розбудови армії нового зразка є досягнення європейського рівня соціальних стандартів для військовослужбовців, членів їх родин та військових пенсіонерів. Сучасну техніку можна довірити тільки високоосвіченим, якісно підготовленим фахівцям. Тому важливо підвищувати якість військової освіти і професійний рівень офіцерів", - зазначив Янукович.

За словами президента, ефективність управління військами та радикальні зміни у ресурсному і матеріально-технічному забезпеченні - "ось наше завдання на найближчий час".

Голова держави привітав українців з 19-ю річницею Збройних Сил України. "Нехай буде сильна наша армія. Нехай буде міцна безпека держави. Нехай буде мир, спокій і добро в Україні", - зазначив він.

Нагадаємо, за словами експертів, сучасна українська армія немає цілей, а також страждає від недофінансування.

Читайте також:

В української армії немає ні цілей, ні грошей

Українську армію назвали дуже професійною

Міноборони пообіцяло перемогти дідівщину в армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: